Analogové a digitálne zvončekové tablá s priamou voľbou
Zvončekové analógové tablo v prevedení KARAT z produkcie TESLA Stropkov je robustnej konštrukcie a odolné aj hrubšiemu zaobchádzaniu. Dodáva sa vo farbe striebornej a farbe medenej. Kombináciou jednotlivých modulov je možné vyskladať zvončekové tablo pre 2 až 72 bytových jednotiek s vertikálnym alebo horizontálnym uložením.

 

tl_files/Obrazky DDZ/A_53.jpeg

 

Zvončekové analógové tablo v prevedení GUARD z produkcie TESLA Stropkov má rovnaké vlastnosi ako tablo KARAT . Kombináciou jednotlivých modulov je možné vyskladať zvončekové tablo pre 2 až 34 bytových jednotiek.

 

tl_files/Obrazky DDZ/GUARD24.jpeg

 

Zvončekové tablo s integrovaným prístupovým systémom
Súčasťou zvončekového tabla KARAT môže byť aj elektronický prístupový systém (otváranie vstupných dverí čípom) pričom dotyková plocha (snímač) je osadená do voľnej pozície tabla. Ako elektronický prístupový systém sa môže použiť jednoduchá jednotka  DiS01, alebo jednotka DiS02 s doplňovaním identifikátorov prostredníctvom PC, alebo Master identifikátorom.


tl_files/Obrazky DDZ/Karat16+DEK.jpg

 

Digitálne zvončekové tablá  s kodovou voľbou -  DDS
Zvončekové tablo s kódovou voľbou môže byť požité až pre 200 bytových jednotiek a jednotlivé byty sa vyzváňajú navolením kombinácie troch čísiel, ktoré sú vyznačené vedľa mena vlastníka bytu. Kódovou voľbou sa dá odblokovať aj elektrický zámok. Výhodou digitálnych systémov je aj interkomové volanie.


tl_files/Obrazky DDZ/dds-filip1a.jpg


Výhody systému DDS
jednoduchá montáž ( len dva vodiče)
• interkom
• zabrana odpočúvania
• funkcia bytového zvončeka
• štyri domáce telefóny v byte
• priama alebo kódová voľba
• osem elektrických vrátnikov v systéme
• zvukové informácie o prevádzke systému